ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗ ΧΟΡΗΓΙΑ Η ΧΡΩΜΑΤΟΠΗΓΗ ΑΔΑΜ
![](http://www.fcpasgiannina.gr/wp-content/uploads/2021/10/ΑΔΑΜ-1.jpg)
Η Διοίκηση του ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ευχαριστεί την ΧΡΩΜΑΤΟΠΗΓΗ ΑΔΑΜ για την επί σειρά ετών χορηγία της στον ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, κάτι το οποίο συνεχίζεται και την φετινή χρονιά 2021-2022,
Η Διοίκηση του ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ευχαριστεί την ΧΡΩΜΑΤΟΠΗΓΗ ΑΔΑΜ για την επί σειρά ετών χορηγία της στον ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, κάτι το οποίο συνεχίζεται και την φετινή χρονιά 2021-2022,