ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΠΟ 7/1/2020
![](http://www.fcpasgiannina.gr/wp-content/uploads/2019/11/DSCN5788-1024x768.jpg)
Μετά την περίοδο των διακοπών για τις γιορτές των Χριστουγέννων και του Νέου έτους, από την Τρίτη 7 Ιανουαρίου 2020 οι προπονήσεις όλων των τμημάτων επανέρχονται σε κανονικούς ρυθμούς σύμφωνα με το πρόγραμμα του κάθε τμήματος του Σωματείου μας.
Ιδιαίτερα για την Τετάρτη 8/1/2020 οι προπονήσεις λόγω του αγώνα κυπέλλου ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Παναθηναϊκός, θα γίνουν σε ώρα που καθορίζουν οι προπονητές.