Ε.Π.Σ.ΗΠ.: Αναβολή αγώνων και στα Πρωταθλήματα Υποδομών
![](http://www.fcpasgiannina.gr/wp-content/uploads/2020/03/ΜΠΑΛΛΑ-ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΗ.jpg)
Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ στην σημερινή έκτακτη συνεδρίαση, λαμβάνοντας υπ όψιν της τα μέτρα πρόληψης του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού για αποφυγή και περιορισμό διάδοσης του κορωνοιού COVID-19, αποφασίζει την ΑΝΑΒΟΛΗ των αθλητικών δραστηριοτήτων, (επίσημων και φιλικών παιχνιδιών) έως την 25/3/2020 όλων των κατηγοριών Α, Β, Γ ερασιτεχνικού πρωταθλήματος, καθώς και των αγωνιστικών δραστηριοτήτων όλων των ηλικιακών κατηγοριών των Τμημάτων Υποδομών.