ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ/ΞΙΦΑΣΚΙΑ Εξαιρετικές εμφανίσεις στο κύπελλο

Εξαιρετικές εμφανίσεις όλων των παιδιών του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ στο κύπελλο ξίφους μονομαχίας που διοργανώθηκε στην Θεσσαλονίκη από 11 ως 13 Μαρτίου.

Στην κατηγορία παμπαίδων ο Νικόλαος Σούκερας κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο, ο Βασίλης Στέργιου την 6η θέση και ο Νικόλας Μιχάλης την 9η σε σύνολο 66 αθλητών.

Στην κατηγορία παγκορασίδων η Χαρά Χρηστέα κατέκτησε 6η θέση η Παππά Αλεξάνδρα την 11η και η Βασιλική Λιάτσου την 28η σε σύνολο 51 αθλητριών.

Στην κατηγορία ανάπτυξης αγοριών ο Καραγκιουζης Γαβριήλ-Αγγελος κατέκτησε την 6η θέση και ο Αζέλης Νικόλαος την 12η σε σύνολο 32 παιδιών ενώ στην κατηγορία κοριτσιών η Σούκερα Κωνσταντίνα κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο και η Αζελη Βασιλειανα την 8η θέση σε σύνολο 28 παιδιών.