ΜΕΧΡΙ 4 ΜΑΐΟΥ 2020 ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ
![](https://www.fcpasgiannina.gr/wp-content/uploads/2020/03/ΜΕΝΟΥΜΕ-ΣΠΙΤΙ-ΠΑΣ.jpg)
Μετά και τα νέα μέτρα που ανακοινώθηκαν ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ συνεχίζει να εφαρμόζει τις οδηγίες και αδρανοποιεί κάθε αθλητική δραστηριότητα των επί μέρους αθλημάτων του σε κάθε Γήπεδο, Γυμναστήριο, Κολυμβητήριο ή κλειστό χώρο άθλησης μέχρι της 4 Μαΐου 2020.
Μένουμε σπίτι γιατί στηρίζουμε τους εαυτούς μας και γιατί θέλουμε να είμαστε όλοι παρόντες μόλις θα περάσει η παγκόσμια θύελλα του κορονοϊού.