ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Κ-14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α-Ελεούσα
![](https://www.fcpasgiannina.gr/wp-content/uploads/2020/01/Κ-14-ΠΑΣ-Α-Ελεούσα-8-1-23-1-20-9-1024x768.jpg)
Στο άλμπουμ Φωτογραφιών και στην ενότητα Κ 14 αναρτήθηκαν φωτογραφίες από την αναμέτρηση της 23/1/2020 της ομάδας μας Κ 14 με την αντίστοιχη ομάδα της Ελεούσας.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ:
Στο άλμπουμ Φωτογραφιών και στην ενότητα Κ 14 αναρτήθηκαν φωτογραφίες από την αναμέτρηση της 23/1/2020 της ομάδας μας Κ 14 με την αντίστοιχη ομάδα της Ελεούσας.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ: